Meeta – WordPress Blog Teması indir

Meeta – WordPress Blog Teması indir
8 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 838 kez okundu.

Meeta  tasarım ve işlev olarak  şahsi websiteleri yada fotoblocular  için hazırlanmış seo uyumlu  ve idare oturumu üzerinden  şart olan bütün ayarların yapılabildiği oldukça kullanışlı bir  oturuma sahip.  All in Seo Pack ve Wp  Seo eklentileri ile birleşik bir halde hazırlanmıştır. Fakat  bu eklentiler tema ile birlikte  yüklenmiyor. Seo açısından iyi bir düzey yakalamanız için yönetim oturumunda tekliflen seo eklentisini yüklemeniz önerilir.

Seo optimizasyonlu Meeta şablonunda yönetim oturumu üzerinden yapmanız gereken pek ayar  yok gibi görünüyor. Fakat siz yeniden de kendinize  göre  bir tertip etme yapın. Seo ayarları ile başlıkların biçimi, head etketleri arasına kod ilave edebilme, canonical url tertip etme ve arama motorlarının neleri indexleyip neleri indexlemeyeceğini belirleyebiliyorsunuz. Ayrı olarak  yazılar, başlıklar, linkler ve bileşenler  için de renk değiştirme seçenekleri  bulunuyor  yönetim oturumu seçeneklerinde.

Bileşenler ve bileşen alanları :

Sağ tarafta bir tane ve footer  bölümünde  dört tane olmak üzere toplam beş tane bileşen alanı bulunuyor. Otomatik  yüklenen yedi adet bileşen (widget) bulunuyor.  Bu bileşenler sayesinde 125×125 reklam alanları, Facebook beğen kutusu, Flickr üzerinde bulunan resimleri  sidebara  ekleme, Twitter üzerinden son tweetleri sidebarda yayınlama ve sosyal ağ ikonlarını  sidebar  bölümüne ekleme gibi seçenekler var.

Demo                İndir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git