WereTech – WordPress Teknoloji Teması indir

WereTech – WordPress Teknoloji Teması indir
9 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 937 kez okundu.

Normalde  bir muhteva  için başlık  ilave ettiğimde evvela muhtevanın özelliklerine bakıp en uygun başlığı seçmeye çalışırım. Haber, magazin, seo optimizasyonlu, adsense   gibi  başlıklar  olur genelde. WereTech  için en uygun başlık bunların hepsini  bir  arada kullanmak en iyisi olurdu sanırım. Fakat o kadar uzun başlık ilave edemeyeceğim için kısaca teknoloji  diye başlık attım.

WereTech sosyal medya ve teknolojik gelişmeler üzerine yazılar yayınlayan bloglar için hazırlanmış bir websitesinde  olması şart olan bütün özelliklere  sahip ve premium şablonlardan hiçbir  eksiği olmayan tamamiyle tarayıcıya  duyarlı (responsive – esnek) olarak hazırlanmıştır. Hazır  adsense  alanları sayesinde  website gelirinizi en üst düzeye  yükseltebilir ve bir hayli  ıvız  zıvır  diye adlandırabileceğim eklentiye  ihtiyaç duymadan olduğu  gibi  kullanabilirsiniz. En popüler  bileşen  özelliklerini kendi içinde  barındırıp idare oturumu ayarları üzerinden ayarlanabilen seçeneklerin  dışında dört  tane de bileşen şablon  ile birlikte yükleniyor.

Yönetim oturumu seçenekleri :

Wp admin oturumu > Görünüm > Theme options sekmesine  girdiğinizde  genel ayarların tamamını bulabilirsiniz. Bütün seçenekler  tek bir  sayfada  olup oldukça  izah edicidir. Bu  bölümde kullanabileceğiniz özellikler; favicon ekleme, banner ekleme, menü renklerini değiştirme, linklerin rengini  değiştirme, başlıkların yazı tipini değiştirme (500+ Google font desteği), muhtevaların yazı tipini değiştirme (500+ Google font desteği), en üstte bulunan  özellikli yazı ayarları, reklam kodları ekleme, izleme kodu ekleme, sosyal ağ ikonlarına  link ekleme gibi özelliklerin yanında  bir de sidebar  bölümünde olmasını istediğiniz  kategorileri belirleyebilirsiniz. Bu kategorileri ayarlarken görüntülenmesini istediğiniz konu sayısını da  belirlediğinizde o kategoriye ait  en son yazılar sidebarda yayınlanmış olur.

Demo                       Satın Al

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git