Bearded – Responsive WordPress Teması İndir

Bearded – Responsive WordPress Teması İndir
6 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 813 kez okundu.

Resminden de anlayacağınız gibi premium şablonlardan eksik bir tarafı  yokmuş gibi görünen tamamiyle parasız  portföy siteleri için kullanıma oldukça uygundur. İdare oturumu üzerinden yapmanız  şart olan rastgele bir tercih bulunmuyor. İlk yüklediğinizde canlı önizleme başka bir deyişle Görünüm >> Özelleştir sekmesinde  ihtiyaç duyulan tertip etmeleri yapmanız yeterlidir. Bu bölümdeki tertip etmeleri bitirdikten sonra ana sayfanıza bakıp hemen inceleyebilirsiniz. Her şey etkinleşmiş olacak.

İdare oturumu üzerinden tertip edebileceğiniz  pek  seçenek yok. Yalnızca sosyal ağ adreslerini ekleme ve footer irtibatlarını tertip etme bölümü var. Bu ayarlarla sosyal ağ adreslerinizi kolaylıkla tertip edebilirsiniz.

Bearded portföy şablonu  aslında yan eklentiler olmadan tek başına yalnızca şahsi blog siteleri tarafından kullanılabilir  görünüme sahip.  Custom Content Portfolio  eklentisini de indirerek kendi portföy sayfalarınızı oluşturabilirsiniz. Unuttuğum son özellik tamamiyle responsive olmasıdır. Tablet, mobil ve bilgisayarlar için ayrı ayrı  şablonlar edinmenize ve  ziyaretçilerinizi yönlendirmenize gerek kalmıyor. Yalnızca Bearded kullanarak bütün aletler üzerinden okunabilir bir site sahibi olabilirsiniz.

Demo           İndir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git