DualShock – WordPress Ücretsiz Tema

DualShock – WordPress Ücretsiz Tema
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 878 kez okundu.

Google sayfa hızı skoru na uygun , adsense ve diğer reklamlarınızı kolayca entegre edebileceğiniz, tema yönetim paneli olan , google analytics servisine ait tracker kodunu tek tıkla eklemenize olanak sağlayan ve sosyal medya özellikleriyle (facebook , google plus , twitter) kişisel ya da magazin sitesi projeleriniz için kullanabileceğiniz tema, ücretsiz olarak MyThemesShop tarafından sunulmaktadır. ( WordPress alanında oldukça başarılı temaları vardır ilgili şirketin)

Site tasarımına özel bileşenleri ile temanızı geliştirebilir , sitemap , seo eklentileri ve cache eklentisi ile 90’a yakın bir skor almayı başarabilirsiniz. (Arama motorlarında yukarı çıkmak için oldukça önemli etmenlerdendir). Ücretsiz kişisel blog kurmak isteyenler için ideal bir wordpress tema dır.

Translate ile Türkçeleştirilmiştir.

DualShock indirmek ve kullanımı% 100 ücretsiz ve prim işlevselliği ile yüklenir.

Dostu Düzeni
DualShock özel yazılan meta bilgi kutuları ve tarz aletler ile, benzersiz bir prim düzeni bulunuyor.

Seçenekleri Panel
Tweak ve seçenekler panelinden konforunda DualShock özelleştirmek, böylece değişiklik yapmak için bir kod satırı dokunmak zorunda kalmazsınız.

Duyarlı
Tüm MyThemeShop temalar gibi, DualShock duyarlı ve sorunsuz tüm cihazlar ve tarayıcılarda çalışır.

SEO Optimized
Ücretsiz bir WordPress teması SEO neredeyse duyulmamış, ama biz meydan yükseldi ve DualShock bizim en iyi arama optimizasyonu dahil.

Özel Widget’lar
Biz DualShock ile özel widget kütüphanesi dahil, böylece sitenizi oluşturmak için ekstra eklentileri ile tamircilik zorunda değilsiniz.

Sınırsız Arka
Seçenekler paneli sayesinde, sınırsız olanakları ile, desen renkleri, dokuları ve daha fazlası için, farklı geçmişleri çeşitli ayarlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk Düzenleri
Sitenizin kişiliğini ifade renkleri bulun ve seçim için sınırsız renk şemaları ile, sizin beğeninize hepsini özelleştirebilirsiniz.

Çeviri Hazır
DualShock çevirisi hazır olduğunu, böylece sadece bir çeviri dosyası eklemek ve anında yeni küresel kitlelere ulaşabilir.

HTML5 ve CSS3
DualShock sitenizin geleceğe ve yıldırım hızlı yapmak, son HTML5 ve CSS3 biçimlendirme ile el kodlanmış olduğunu.

İlgili Yayınlar
Onlar seveceksiniz fazla içerik görmek için ziyaretçi teşvik dahil ilgili mesajlar widget ile her yazının daha görünümler oluşturmak.

Demo        İndir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git