NewsPaper – Kadın Portal Teması ücretsiz indir

NewsPaper – Kadın Portal Teması ücretsiz indir
29 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 1.320 kez okundu.

Kadın sitesi açmak istiyor ve buna uygun bir wordpress kadın teması arıyorsanız, NewsPaper kadın sitelerine uygun portal temaları arasında en önde gelen temalardan bir tanesi.Moda, güzellik, makyaj, sağlık, yaşam, eğitim üzerine, yani kadın ağırlıklı site için rahatlıkla kullanabileceğiniz NewsPaper bir çok özelliğe sahip.

#En hızlı wordpress temaları arasında yer alan Newspaper’ın en büyük özelliği tabii ki hızı. Bugüne kadar kodlanmış piyasada bulunan en hızlı temalardan bir tanesi olması bir yana, aynı zamanda en iyi SEO uyumlu wordpress temalarından bir tanesi.Tabii aslında bir haber teması olan NewsPaper bir çok alanda kullanılma potansiyeline sahip. NewsPaper’ı WordPress kadın blog teması olarak kullanırken,Aynı zamanda portal tarzı kadın siteleri için, yemek tarif sitesi için, moda sitesi için, makyaj sitesi için ya da hobi sitesi için de tema olarak kullanabilirsiniz.

#Lifehack[.]org milyonlarca ziyaretçisi olan dünya devi bir site bile kadınlara hitap eden bu wordpress temasını kullanıyor.NewsPaper’a WordPress kadın temaları listemde özellike ilk sırada yer vermek istedim çünkü tüm samimiyetimle söylüyorum ki eğer kadın portal sitesi için tema arıyor olsaydım, benim tercihim bu tema olurdu.Eğer amacınız kadınlar üzerine sosyal ağ yaratmak ise, sosyal etkileşim potansiyeli oldukça yüksek olan sade, doyurucu ve şık bir tasarıma sahip bu wordpress kadın teması biçilmiş kaftan.

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 91| Mobil 78
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 94% )| Yslow B (86%)

Demo      İndir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git