Shopping – WordPress E-Ticaret Teması indir

Shopping – WordPress E-Ticaret Teması indir
9 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 810 kez okundu.

Shopping şablonu  Wp kullanarak e-ticaret, online  alışveriş  sitesi kurmak isteyenler  için hazırlanmış ve bedavadır. Aslında ilk  kurup  yüklediğinizde normal  blog sitelerinden pek bir  farkı olmayan  görüntüsü var. Shopping’i asıl  e-ticaret teması  yapan ise WooCommerce e-ticaret eklentisidir.

WooCommerce,  online mağaza, e-ticaret sitesi  kurmak isteyenler  için geliştirilmiş  ve  alış veriş siteleri için her türlü özelliğe  sahiptir. Nasıl ki blog denildiğinde  akla  ilk WordPress  kelimesi geliyorsa, e-ticaret denildiğinde de  akla ilk gelen WooCommerce’dir. Yanılmıyorsam şu an için rastgele bir rakibi yok. Yanlız WooCommerce  malesef  bütün Wp şablonları  ile uyumlu değil. Geliştiricisi tarafından eklenti için yapılmış özel şablonları var.  Popüler olduğundan dolayı bir hayli  geliştirici tarafından da WooCommerce destekli temalar  hazırlanıyor.

Shopping şablonu da WooCommerce   için tasarlanmış olan alışveriş şablonlarından biridir. İdare oturumu üzerinden e-ticaret  hesabına rastgele  bir  ayar  bulunmuyor. Ürün ekleme, ücret, ödeme ayarları vs. gibi  özellikler WooCommerce  ile kullanılıyor.  Dikkatimi  çeken en güzel özellik; satın alma butonuna  tıklandığında sayfa yenilenmeden ürünün sepete  ilave etmesi.

Demo              İndir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git